lamintex windowsills manufacturer lamintex worktops windowsills and worktops producer

Blaty

Blaty postforming produkowane przez firmę Lamintex są dostępne w ponad 150 różnych dekorach laminatów oraz różnych profilach możliwych do wyprodukowania. Standardowe blaty dostępne są w długościach od 2440 do 4200 mm, grubościach od 12 do 40 mm, jak również stosownie do potrzeb z oklejonymi krawędziami jako gotowe elementy docięte na wymiar. Blaty Lamintex dostępne są we wstęgach, w standardowych długościach szerokościach. Indywidualne wymiary oraz specyficzne właściwości dostępne na życzenie. Nasze blaty są wykonane w najwyższej jakości oraz zaprojektowane zgodnie z najnowszymi wymaganiami i trendami na rynku.

Profil 1500 jest naszą odpowiedzią na spiczaste i kwadratowe międzynarodowe trendy rynkowe wnętrz. Ten innowacyjny profil o pojedynczym promieniu 1,5 mm jest jednym z najbardziej ostrych profili dostępnych na rynku. Stanowi on połączenie zaawansowanej i precyzyjnej technologii produkcji z bardzo nowoczesnym i stylowym wyglądem.

Co więcej, wychodząc naprzeciw rynkowym trendom, proponujemy innowacyjny profil WaterStop®, uzyskany dzieki specjalnie wyprofilowanemu noskowi z płyty MDF doklejonemu od góry, w profilu WS-9500. Ten unikalny model blatu kuchennego zapobiega rozlewaniu cieczy czy upadkowi przedmiotów na podłogę, czyniąc Twoje wnętrze nowoczesnym i oryginalnym.

Klasyczny profil 6060 z podwójnym promieniem (podobnie jak profil 3030) jest bardzo popularny w nowoczesnych aplikacjach kuchennych, wykonany na płycie o grubości 28, jak również 38 mm. Górny i dolny promień 5,7 mm tworzą miły i elegancki wygląd. Może on być również zaoblony z obydwu stron. Pomiędzy standardowymi profilami o pojedynczym promieniu oferujemy płaski  0000 oraz kolekcję paneli tylnych (ściennych) tzw "Backsplash".