lamintex windowsills manufacturer lamintex worktops windowsills and worktops producer

Oferta

Lamintex  Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę produktów postforming, takich jak blaty kuchenne, parapety wewnętrzne i wstęgi drzwiowe. Technologia postformingu polega na zaprasowaniu powierzchni (w określonej temperaturze i pod danym ciśnieniem) oraz oklejaniu krawędzi przedniej elementów wraz z wykonaniem profilu, wcześniej przygotowanego przez frezowanie, na materiale bazowym, tj. płyta wiórowa, MDF. Istotą technologii jest oklejenie poprzez działania termiczno-mechaniczne profilu laminatem, który również pokrywa powierzchnię licową elementu. Dzięki temu uzyskujemy jednolitą i bezstykową powierzchnię na całej jego długości  łącznie z krawędzią przednia.  Dodatkowy atut postformingu to możliwość wykonywania dowolnych  kształtów zaobleń, pozwalających uzyskać odpowiednie walory estetyczno- użytkowe.

Mamy możliwość wyprodukowania profili postformingowych na różnych typach płyty wiórowej: P2, P3, (P5 dostępna na specjalne życzenie klienta), w ponad 150 różnych dekorach laminatów, od wszystkich liczących się światowych producentów, według życzenia klienta. Oferujemy standardowe produkty postformingowe w długościach od 2440 do 4150 mm, szerokościach od 150 do 1250 mm, grubościach od 12 do 40 mm.

Co więcej, aby sprostać oczekiwaniom klienta, oferujemy różnorodność usług dodatkowych, takich jak specjalne pakowanie czy usługę docinania na wymiar.